Round 3 Lower Grade Teams

Round 3 Lower Grade Teams

Intrust Super Premiership NSW Cup v Mounties, GIO Stadium, Saturday March 24, 12.45pm

 

1.Mason CERRUTO, 2.Joshua BERGAMIN, 3.Lachlan LEWIS, 4.John OLIVE, 5.Reimis SMITH, 6.Joshua CLEELAND, 7. Matt FRAWLEY 8.Lachlan BURR, 9.Bronson GARLICK, 10.Renouf TO'OMAGA, 11.Jayden OKUNBOR, 12.Rhyse MARTIN (c), 13.Greg Eastwood, 14.Jack NELSON, 15.Ofahiki OGDEN, 16.D'rhys MILLER, 17.Jarred ANDERSON, 19.Joel LUANI

 

Jersey Flegg v Mounties, GIO Stadium, Saturday March 24, 11.00am

 

1.Blake CLAYTON, 2.Frank KURESA, 3.Kyle CASSEL, 4.Tuipulotu KATOA, 5.Jonty TIMOTI 6. Alex SEVE 7.Brandon WAKEHAM, 8.Kayne KALACHE, 9.Reuben TAYLOR, 10.Giordan PATEA, 11.Javvier PITOVAO, 12.Jacob WINTERSTEIN, 13.Samuel RADOVU, 14.Corey MATTHEWS, 15.Elie EL-ZAKHEM, 16.Sua AIILOILO, 17.Daniel SAKISI, 20.John SALATIELU 

 

SG Ball v South Sydney, Redfern Oval, Saturday March 24, 11.45am

 

1.Tyrone HARDING, 2.Logen DILLON, 3.Kurt PICKEN, 4.Jake AVERILLO, 5.Iverson FUATIMAU, 6.Tommy TALAU, 7.James VALEVATU, 8.Penisimani TEAUPA, 9.Ryan GRAY (c), 10.Benjamin MALLIA, 11.Jackson TOPINE, 12.Christopher PATOLO, 13.Justin FILO, 14.Terence TOOMATA, 15.Mosese POPE, 16.Issam MERHI, 17.Connor GARRETY, 19.Jacob SNOWBALL, 20.Kolinio SAUKURU, 22.Funaki MATAVESI

 

Harold Matthews Cup v South Sydney, Redfern Oval, Saturday March 24, 10.15am

 

1.Farouk BARAKE, 2.Natrell TAWA, 3.Diego BRAVO-GRAHAM, 4.Compton FUATIMAU, 5.Peter LANGI, 6.Khaled RAJAB, 7.Joseph O'NEILL, 8.Aufaga AUTAGAVAIA, 9.Danny GHANTOUS, 10.Lipoi Hopoi (c), 11.Tusi-Alofa AONGA, 12.Stylez O'MARA, 13.Billee MOHAMMED, 14.Bilal YAZICI, 15.Taringa MAUNGAATI, 16.Ali TAMER, 17.Solomon Akama, 20.Louie YEHIA, 22.George LOPETI

 

Tarsha Gale Cup v South Sydney, Redfern Oval, Saturday March 24, 9.00am

 

1.Joy TEDESCHI, 2.Terese TAEFU, 3.Sinead SIO, 4.Rhiannon GREGORIO, 5.Syprus LAKISOE-MAPUNA, 6.Larlynta POTTS, 7.Doveinah VINE, 8.Stephanie BALL, 9.Sydney TOPINE, 10.Mele LAFU, 11.Kerri PUTAHI, 12.Lupe FATAI, 13.Anita NELSON, 15.Koniseti TINAO, 16.Senetima TAPUGAO, 17.Renuka PHALAKLANG, 18.Kelly TAVITA, 19.Suseni KULI, 24.Helen Naleba