Round 2 Lower Grade Teams

Round 2 Lower Grade Teams

Intrust Super Premiership NSW Cup v Warriors, Saturday March 17, 2:45pm

 

  1. Mason CERRUTO, 2. Tom CARR, 3. Jarred ANDERSON, 4. John OLIVE, 5. Reimis SMITH, 6. Joshua BERGAMIN, 7. Lachlan LEWIS, 8. Lachlan BURR, 9. Nu BROWN, 10. Francis TUALAU, 11. Jayden OKUNBOR, 12. Rhyse MARTIN (c), 13. Greg EASTWOOD, 14. Bronson GARLICK, 15. Ofahiki OGDEN, 16, Jack NELSON, 17. D’Rhys MILLER, 19. Joel LUANI, 20. Kiko MANU

 

Jersey Flegg v Warriors, Mt Smart Stadium, Saturday March 17, 12.45pm

 

  1. Blake CLAYTON, 2. Frank KURESA, 3. Kyle CASSEL, 4. Morgan HARPER, 5. Tuipulotu KATOA, 6. Nikau Williams, 7. Brandon WAKEHAM, 8. Kayne KALACHE, 9. Reuben TAYLOR, 10. Giordan PATEA, 11. Javvier PITOVAO, 12. Jacob WINTERSTEIN, 13. Samuel RADOVU, 14. Corey MATTHEWS, 15. Elie EL-ZAKHEM, 16. Sua AIILOILO, 17. Daniel SAKISI, 20. John SALATIELU

 

 

SG Ball v Penrith Panthers, Belmore Sports Ground, Saturday March 17, 1.00pm

 

  1. Tyrone HARDING, 2. Logen DILLON, 3. Kurt PICKEN, 4. Jake AVERILLO, 5. Iverson FUATIMAU, 6. Tommy TALAU, 7. James VALEVATU, 8. Penisimani TEAUPA, 9. Ryan GRAY ©, 10. Mosese POPE, 11. Jackson TOPINE, 12. Justin FILO, 13. Benjamin MALLIA, 14. Terence TOOMATA, 15. Funaki MATAVESI, 16. Issam MERHI, 17. Connor GARRETY, 19.Mosese VUKI

 

 

Harold Matts v Penrith Panthers, Belmore Sports Ground, Saturday March 17, 11:30am

 

  1. Bunsom CHAIPANYA, 2. Natrell TAWA, 3. Diego BRAVO-GRAHAM, 4. Compton FUATIMAU, 5. Louie YEHIA, 6. Khaled RAJAB, 7. Joseph O'NEILL, 8. Aufaga AUTAGAVAIA, 9. Danny GHANTOUS, 10. Lipoi HOPOI, 11. Stylez O'MARA, 12. Darcy O'TOOLE, 13. Taringa MAUNGAATI, 14. Peter LANGI, 15. Billee MOHAMMED, 16. George LOPETI, 17. Solomon Akama

 

 

Tarsha Gale v Penrith Panthers, Belmore Sports Ground, Saturday March 17, 10.00am

 

  1. Joy TEDESCHI, 2. Terese TAEFU, 3. Sinead SIO, 4. Rhiannon GREGORIO, 5. Syprus LAKISOE-MAPUNA, 6. Larlynta POTTS, 7. Doveinah VINE, 8. Stephanie BALL, 9. Sydney TOPINE, 10. Mele LAFU, 11. Kerri PUTAHI, 12. Lupe FATAI, 13. Anita NELSON, 15. Koniseti TINAO, 16. Senetima TAPUGAO, 17. Renuka PHALAKLANG, 18. Kelly TAVITA, 19. Suseni KULI, 24. Helen NALEBA